Apsauginės žaliuzės – privalumai ir trūkumai

Langų puošybos elementų šiandien galime rasti daugybę ir labai įvairių. Visi jie skiriasi ne tik savo dizainu, tačiau taip pat ir funkcionalumu. Taip pat skirtingi langų dekoravimo elementai gali būti pritaikomi skirtingose erdvėse – vieni iš jų yra montuojami pastato viduje (tokie kaip žaliuzės, „roletai“, romanetės ir pan.), tuo tarpu kiti montuojami pastato išorėje (kaip pavyzdžiui: markizės ar apsauginės žaliuzės). Apie langų puošybos elementus, naudojamus interjere iš tiesų yra pakankamai daug informacijos, tuo tarpu apie eksterjere pritaikomus langų puošybos elementus, o ypač apsaugines žaliuzes bei jų funkcijas, vertėtų aptarti šiek tiek plačiau.

Dauguma galvoja, jog pagrindinė apsauginių žaliuzių funkcija yra būtent apsauginė. Taip, šios pagrindinė ,žaliuzės atlieka šią funkciją, tačiau ji tikrai nėra, o tuo labiau vienintelė. Kaip ir kiti langų puošybos elementai, taip ir apsauginės žaliuzės montuojamos norint apsaugoti namus nuo pašalinių žvilgsnių. Nuleidus šias žaliuzes patalpa užsidaro aklinai ir nebesimato, kas vyksta patalpos viduje.

Apsauginių žaliuzių pranašumas prieš kitus langų puošybos elementus yra tai, jog jų pagalba yra įmanoma sumažinti patalpų šildymo ir vėsinimo išlaidas. Nuleidus apsaugines žaliuzes, žiemos metu jos sulaikys šilumą pastato viduje, tuo tarpu vasaros metu išlaikys pastatą vėsų.

Žinoma, yra ir savų minusų – šių žaliuzių pagalba nėra įmanoma reguliuoti šviesos, patenkančios į patalpą, kiekį, ką galima daryti paprastų žaliuzių dėka.

Reklama
Explore posts in the same categories: apsauginės žaliuzės

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: