Kaip išsirinkti langų puošybos elementus?

Langų puošybos elementai yra viena svarbiausių namų interjero detalių, tad tikrai neveltui jiems skiriama tiek daug dėmesio. Tačiau „lango rūbas“ turi atlikti ne vien dekoratyviąją estetinę paskirtį. Jis turi būti praktiškas bei atlikti savo funkciją.

Langų dekoravimo elementų yra daugybė. Pradedant užuolaidomis ir baigiant žaliuzėmis, romanetėmis ar šiandien itin pamėgtais „roletais“. Tad išsirinkti iš tokios gausios jų pasiūlos yra nelengva. Renkantis langų puošybos elementus pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į savo poreikius.

Jei saugote savo privatumą ir norite apsaugoti namus nuo pašalinių žvilgsnių, rinkitės žaliuzes. Žaliuzės yra pats funkcionaliausias langų puošybos elementas, jų dėka galima lengvai reguliuoti šviesos, patenkančios į patalpą, kiekį. Žaliuzės puikiai tiks tiek moderniame, tiek klasikinio stiliaus interjere. Puiki išeitis yra ir apsauginės žaliuzės, montuojamos pastato išorėje. Šios žaliuzės ne tik atlieka papildomą apsauginę funkciją, tačiau taip pat ir sugeria iš aplinkos sklindantį triukšmą.

Kitas langų puošybos elementas – „roletai“. Šiandien jie itin dažnai pasirenkami modernaus ir minimalistinio stiliaus interjere. „Roletai“ yra kiek mažiau funkcionalūs nei žaliuzės, tačiau jų pagalba šviesos kiekį patalpoje reguliuoti taip pat galima nesunkiai.

Jei Jums nerūpi langų puošybos elementų funkcionalumas ir pagrindine jų paskirtimi laikote dekoratyvumą – galite drąsiai rinktis užuolaidas. Dieninės užuolaidos gaminamos iš plono, permatomo audinio, todėl gerai praleidžia dienos šviesą.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai, žaliuzės

Žymos: ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: