Langų „rūbai“ – funkcionalumas ir dekoratyvumas

Visi trokštame, jog mūsų namai būtų jaukūs ir į juos norėtųsi grįžti. Būtent todėl tiek daug dėmesio yra skiriama namų interjerui. Kalbant apie interjerą verta žinoti, jog langų dekoravimas yra svarbi jo dalis.

Langų dekoravimas gali būti dvejopas – dekoratyvinis ir funkcionalusis. Jei pirkdami langų puošybos elementus, siekiate tik suteikti namams daugiau šarmo, pabrėžti pasirinktą interjero stilių – tuomet jums neturėtų rūpėti funkcionalumas ir turėtumėte rinktis grynai dekoratyviuosius langų dekoro elementus. Tačiau jei langų puošybos elementus perkate norėdami apsaugoti namus nuo pašalinių žvilgsnių, norite reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį, kiekį – tuomet rinkitės kuo funkcionalesnius langų dekoravimo elementus.

Kokie langų „rūbai“ yra funkcionaliausi? Pačiu funkcionaliausiu langų uždangalu yra laikomos žaliuzės. Jų pagalba galima lengvai reguliuoti šviesos, patenkančios į patalpas, kiekį. Žaliuzių dėka, namai yra apsaugomi nuo nepageidaujamų žvilgsnių iš gatvės. Žaliuzės namuose gali tarnauti ir kaip estetinis elementas (šiuo atveju funkcionalumas yra derinamas su estetika). Vienas savičiausių variantų – medinės žaliuzės. Jos ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, tačiau taip pat suteikia namams daugiau jaukumo ir šilumos. Tokias žaliuzes paprastai renkasi natūralių medžiagų mėgėjai.

Kitas mėgstamas langų „rūbas“ – „roletai“. Nors jie ne tokie funkcionalūs kaip žaliuzės, namų interjere atrodo tikrai ne ką prasčiau. Šis langų puošybos elementas paprastai pasirenkamas kuriant modernų ir minimalistinį namų interjerą. Tuo tarpu mėgstantiems tradicinę tvarką ir norintiems sukurti klasikinio stiliaus interjerą labiausiai patiks užuolaidos.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai, žaliuzės

Žymos: ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: