Roletai – populiariausias langų puošybos elementas

Kaip ir visose srityse, taip ir langų puošyboje vyrauja tam tikros mados, kurios laikui bėgant po truputį keičiasi. Nuo užuolaidų vis daugiau žmonių perėjo prie žaliuzių, o vėliau – ir prie taip vadinamų “roletų” (ritininių žaliuzių).

Roletai Vilniuje, o vėliau ir kituose Lietuvos miestuose tikrai netruko išpopuliarėti – šiandien pažvelgus į daugybės namų langus pastebėsime, jog juos puošia būtent šis langų dekoravimo elementas. Kas lemia tokį jų populiarumą?

Daugelis žmonių paprasčiausiai ieško naujų interjero sprendimų – užuolaidos daugeliui jau yra atsibodęs ir pasenęs sprendimas, tad ieškoma alternatyvių langų puošybos elementų. „Roletai“ atrodo žymiai patraukliau negu paprastos žaliuzės, nors ir nusileidžia joms savo funkcionalumu. Jie suteikia namams žymiai daugiau jaukumo bei žaismingumo ir puikiai tinka moderniame minimalistiniame interjere.

Pagrindinis privalumas yra tai, kad šių langų puošybos elementų montavimui nereikia daug vietos. O juos susukus iki galo – šių ritininių žaliuzių beveik išvis nesimato. Kitas privalumas – „roletai“ nereikalauja jokios ypatingos priežiūros – jų nereikia nei skalbti, nei valyti nuo jų susirinkusių dulkių.

Roletai Vilniuje (kaip ir kiti langų puošybos elementai) parduodami tiek paprastuose prekybos centruose, tiek specializuotose parduotuvės. Prekybos centre jų kaina gali būti ir mažesnė. Tačiau specializuotoje parduotuvėje yra žymiai lengviau išsirinkti sau reikiamus „roletus“, kadangi čia jų pasiūla yra gerokai didesnė.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: