Užuolaidų praktiškumas

Jei persikraustėte į naujus namus ar sugalvojote tiesiog atnaujinti savo būstą, turbūt ieškote naujų ir įdomių interjero sprendimų. Tačiau niekuomet nepamirškite, jog bendrą interjero vaizdą kuria ne vien tik stambios jo detalės (kaip pavyzdžiui baldai), tačiau ir tokios detalės, kurios ne visuomet yra pastebimos. Langų puošybos elementai yra bene svarbiausia namų interjero dalis, tačiau dažnai jiems nėra skiriama pakankamai dėmesio.

Vienas iš pagrindinių langų dekoravimo elementų yra užuolaidos. Skirtingai nei kiti puošybos elementai, jos niekuomet neišeina iš mados, o namams suteikia daugiausiai jaukumo. Užuolaidų pagalba galima optiškai padidinti ar sumažinti patalpą – pasirinkus užuolaidas su vertikaliomis juostomis, optiškai padidinsite sienų aukštį (lubos atrodys aukščiau), tuo tarpu užuolaidos su horizontaliomis juostomis leis įsivaizduoti, jog sienos yra platesnės.

Pagrindinis užuolaidų pranašumas prieš kitus langų puošybos elementus yra tai, jog galite namuose turėti daugybę skirtingų užuolaidų variantų ir keisti juos kada tik panorėję. Tuo tarpu su žaliuzėmis ar „roletais“ taip eksperimentuoti nepavyks. Pasibaigus vasarai, galėsite nukabinti ryškiaspalves užuolaidas nuo langų ir užkabinti kitas derančias prie Jūsų nuotaikos, metų laikų ir t.t.

Užuolaidų priežiūra taip pat nėra sudėtinga – nereikia vargintis jų valyti rankomis bei specialiomis priemonėmis, skirtomis kitiems langų dekoro elementams. Užuolaidos paprasčiausiai turi būti reguliariai skalbiamos.

Taigi kaip matome, užuolaidos yra ne tik puikiai atrodantis, tačiau ir itin praktiškas langų dekoro elementas.

Reklama
Explore posts in the same categories: užuolaidos

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: