Kodėl roletai šiandien yra tapę tokie populiarūs?

Jei pabandytume pastebėti šiuolaikines langų puošybos elementų mados tendencijas, pamatytume visai įdomu rezultatą – nemaža dalis žmonių langų puošybai renkasi ritinines žaliuzes – taip vadinamus „roletus“. Kas lemia tokios tendencijos atsiradimą?

Atsakymas tikrai gana paprastas – turbūt daugeliui užuolaidos jau yra atsibodę iki gyvo kaulo, todėl žmonės ieško alternatyvių būdų langų puošybai. „Roletai“, visų pirma, yra modernu ir šiuolaikiška. Jie taip pat žymiai funkcionalesni negu užuolaidos – itin patogu yra tai, jog juos galima nuleisti iki reikiamo lygio, taip reguliuojant norimą šviesos kiekį patalpoje.

Šių langų puošybos elementų montavimui nereikia daug erdvės, o juos susukus – jų beveik iš vis nesimato, todėl galima grožėtis vaizdu pro langą.

Mėgstantiems raštų margumą ir audinių įvairovę šis langų puošybos elementas taip pat puikiai tinka – tiek spalvų, tiek raštų, tiek audinių pasirinkimas yra labai didelis. O norintys savo namus pagyvinti ir sukurti išskirtinį interjerą, turėtų žinoti apie „foto roletus“. Pasirinkdami „foto roletus“ galite jiems raštus išsirinkti iš pardavėjų siūlomų šablonų arba pasiūlyti savo geros kokybės nuotraukas ar paveikslus, kurie bus perkelti ant ritininių žaliuzių.

Taigi, šio atrodyto itin paprasto langų puošybos elemento dėka, galima sukurti tikrai stulbinančiai atrodantį namų interjerą. „Roletai“ tinka tiek klasikiniam, tiek moderniam, tiek minimalistiniam interjero stiliui. Svarbu išsirinkti norimą audinį, spalvą ar raštus.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: