Tinklelių nuo vabzdžių privalumai

Ne vienas iš mūsų vasaros savaitgalius praleidžiame ramiame sode ar kaime. Ir tikrai ne vienas grįžę skundžiamės uodais ir kitais įkyriais vabzdžiais. Apsaugai nuo uodų siūlomos yra įvairios priemonės – pradedant purškiamomis priemonėmis, baigiant žvakėmis, kurios skleisdamos specifinį kvapą uodus atbaido. Tačiau nakties metu nuo šių įkyrių vabzdžių apsisaugoti, deja, pavyksta retai.

Tačiau išeitį rasti čia taip pat nesunku. Nors Lietuvoje tai dar nėra populiaru, tačiau kitose šalyse tinkleliai nuo uodų jau kabo bene kiekvienoje kaimo sodyboje.

Kokie yra jų privalumai? Pats didžiausias privalumas yra tai, jog naktį galite miegoti ramiai atsidarę langus, o vabzdžiai į patalpą patekti vis vien negalės – juos sulaikys tinklelis. Šie tinkleliai netemdo patalpos – iš lauko pusės jų apskritai beveik nematyti.

Tinkleliai nuo vabzdžių būna dviejų tipų – stacionarūs ir susukami. Stacionarūs tinkleliai paprastai tvirtinami iš lauko pusės. Pasibaigus sezonui jie visuomet gali būti lengvai nuimami, kadangi montuojami yra ant paprasčiausių kabliukų arba magnetų.

Vis dėlto populiaresnis variantas yra susukami tinkleliai nuo vabzdžių. Šio tinklelio dėka, galima visuomet laikyti praviras duris, o į kambarį vabzdžių vis vien nepateks. Susukami tinkleliai lygiai taip pat kaip ir stacionarūs pasibaigus vasarai yra nuimami.

Taigi, šio langų uždangalo pagalba galėsite ramiai išsimiegoti, palikę pravirus langus ir nesukdami galvos dėl įkyrių vabzdžių.

Reklama
Explore posts in the same categories: Tinkleliai nuo vabzdžių

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: