Kaip apsaugoti namus nuo nepageidaujamų „svečių“ ?

Visi stengiamės apsaugoti savo namus bei turtą, saugomės nuo galimų įsilaužimų ir vagysčių, kurių pastaruoju metu tikrai padaugėjo. Todėl neretai yra sprendžiamas klausimas – kaip apsaugoti namus nuo nepageidaujamų „svečių“ ? Išeitys yra kelios – signalizacija, grotos arba apsauginės žaliuzės. Pastarąjį variantą vertėtų aptarti plačiau.

Anksčiau apsauginės grotos, montuojamos ant durų bei langų, buvo itin populiarios – jos nėra brangios, o saugumą garantuoja. Tačiau vis dėlto – jos tikrai neatrodo estetiškai, o ir žiūrėti į lauką pro grotas nėra taip jau malonu. Tačiau šiandien naujų technologijų dėka atsirado galimybė pakeisti grotas apsauginėmis žaliuzėmis.

Apsauginės žaliuzės yra montuojamos pastato išorėje. Be to, jog jos puikiai atlieka apsauginę pastato funkciją, jos turi ir kitų privalumų. Apsauginės žaliuzės pasižymi gera šilumos izoliacija, taip pat gera garso izoliacija (todėl naktį nebeerzina iš gatvės sklindantis mašinų ūžesys). Galiausiai – jos atrodo tikrai estetiškai ir netgi puošia namą – pastatas atrodo novatoriškesnis ir modernesnis.

Nereikėtų abejoti ir šių žaliuzių patikimumu. Žinant tai, jog vagys siekia sugaišti kuo mažiau laiko, kad liktų nepastebėti, jie paprastai prisibijo sugaišti daug laiko šioms žaliuzėms išlaužti. Juolab, jog žaliuzių apačioje yra montuojamas papildomas blokados mechanizmas, kurio dėka žaliuzių jėga pakelti aukštyn neišeina, todėl net ir labai norėdami įsilaužėliai turėtų visiškai sugadinti apsaugines žaliuzes tam, kad patektų į vidų.

Reklama
Explore posts in the same categories: apsauginės žaliuzės

Žymos:

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: