Kriterijai, pagal kuriuos pasirenkami langų puošybos elementai

Paprastai, kurdami namų interjerą neskiriame didelio dėmesio langų dekoravimo elementams. Tačiau būtent langų puošybos elementų dėka, galime atrasti daugybę akivaizdžiai nepastebimų interjero sprendimų, kurie gali netgi optiškai padidinti patalpas ar suteikti joms visai kitokį atspalvį bei sukuti išskirtinę nuotaiką.

Kaip išsirinkti langų puošybos elementus? Žaliuzės, užuolaidos, „roletai“ (ritininės žaliuzės), romanetės – šiandien yra tikrai nemažai langų dekoro elementų. Todėl neretai kyla problema norint išsirinkti tinkamiausią. Visų pirma, reikėtų atsižvelgti į tai, kokia bus šio elemento paskirtis – ar siekiama tik iš dalies pridengti langą, ar sumažinti šviesos kiekį patenkantį į patalpą. Taip pat svarbus yra langų puošybos elementų funkcionalumas.

Kitas kriterijus – nesvarbu, kokį langų dekoro elementą pasirinksite, svarbu, kad jis derėtų su kitomis patalpoje esančiomis interjero detalėmis bei jų spalvomis – tik taip sukursite vienalytį erdvės vaizdą. Tarkim, jei interjere vyrauja medinės detalės, čia puikiai tiktų ir medinės žaliuzės. Šis kriterijus galioja tiems, kurie turi savo namų interjero viziją ir siekia ją išlaikyti.

Tačiau kalbant apie langų dekoravimą, jokiu būdu nėra privalu laikytis tam tikrų standartų – niekuomet nereikia bijoti būti išskirtiniais. Jei siekiate sukurti netradicinį interjerą nebijokite rinktis neįprastų audinių bei medžiagų. Svarbiausia taisyklė, kaip jau buvo minėta, yra spalvų derėjimas. Jeigu kambaryje visos spalvos derės tarpusavyje ir nebus detalių iškrentančių iš konteksto patalpa bus harmoninga ir tikrai miela akiai.

Langų puošybos elementų pasirinkimas taip pat priklauso ir nuo to, kiek laiko galėsite skirti jų priežiūrai. Tam, kad šie interjero elementai visuomet atrodytų puikiai, juos reikia prižiūrėti – reguliariai valyti nuo jų susikaupusius nešvarumus, kai kuriuos reikia ir skalbti Jei laiko tam skirti norite minimaliai – geriausia rinktis paprastesnius langų dekoro elementus, kurie nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai, žaliuzės

Žymos: ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: