Langų dekoravimo elementai ieškantiems nedidelių interjero pokyčių

Jeigu pabodo žiūrėti pro langą pro vis tas pačias įgrisusias užuolaidas ar ieškote nedidelių interjero sprendimų, kurie atrodytų moderniau ir novatoriškiau, vertėtų pasidomėti įvairiais langų dekoravimo elementais.

Užuolaidas namų interjere šiandien vis dažniau pakeičia „roletai“ (ritininės žaliuzės), romanetės bei žaliuzės. Žaliuzės savo funkcionalumu pranoksta daugelį šių langų puošybos elementų. Visų pirma dėl to, jog, skirtingai nei užuolaidos, jos neišblunka, kadangi yra gaminamos iš specialių saulės poveikiui atsparių medžiagų. Ištepus užuolaidas privalome jas skalbti, o žaliuzes kartas nuo karto nuvalyti drėgna šluoste, tam kad nesikauptų dulkių.

Žaliuzių pagalba labai nesunku reguliuoti šviesos kiekį patalpoje. Tai daryti galima net nepakeliant žaliuzių į viršų – tai aktualu tuomet, kai norime apsaugoti patalpas nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Žaliuzių taip pat galime rasti įvairiausių tipų, todėl kiekvienas nesunkiai gali išsirinkti jas pagal savo skonį. Populiariausios šiandien yra plisuotos žaliuzės. Taip yra dėl to, jog jos yra montuojamos ne tarp stiklų, tačiau patalpos viduje, todėl yra lengva jas valyti. Ši žaliuzių rūšis gali būti pritaikoma ir nestandartinių formų langams – trikampiems, trapecijos ar arkos formos langams.

Manantiems, jog žaliuzės tinka daugiausia ofiso interjerui reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog įmonės langams dekoruoti paprastai renkasi tekstilines vertikalias žaliuzes, o namų interjerui skirtų žaliuzių rūšių, medžiagų bei spalvų pasirinkimas yra žymiai didesnis.

Žinoma, yra ir daugybė kitų langų puošybos elementų, kuriuos taip pat puikiai galime pritaikyti įvairaus stiliaus interjere. Tačiau vis dėlto – visi jie nusileidžia žaliuzėms, jeigu kalbame apie jų funkcionalumą.

Reklama
Explore posts in the same categories: plisuotos žaliuzės, roletai, žaliuzės

Žymos: , ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: