Apsauginių žaliuzių privalumai

Daugelis iš mūsų mano, jog apsauginės žaliuzės skirtos pastato apsaugai nuo įsibrovėlių. Taip, iš tiesų tai yra pagrindinė šių žaliuzių funkcija, tačiau šalia to, šios žaliuzės turi ir kitų funkcijų bei privalumų.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog vis dėlto apsauginės grotos yra žymiai efektyvesnė pastato apsauga nei apsauginės žaliuzės. Tačiau galime pastebėti tendenciją, jog apsauginės žaliuzės, norint apsaugoti pastatą nuo įsibrovėlių, pasirenkamos daug dažniau. Taip yra visų pirma dėl estetinės šių langų dekoravimo elemento funkcijos.

Kokias funkcijas dar atlieka apsauginės žaliuzės? Visų pirma, šios žaliuzės sumažina iš aplinkos į patalpą sklindantį gatvės ūžesį bei šurmulį. Gyvenantiems netoliese judrių gatvių tai puikus sprendimas, norint sumažinti triukšmą namuose.

Ši žaliuzių rūšis daug geriau nei kiti langų dekoravimo elementai išlaiko pastovią vidaus temperatūrą – vasaros metu nuleistos žaliuzės neleidžia patalpoms įkaisti, o žiemos metu – neleidžia su saulės spinduliais įėjusiai šilumai išeiti. Todėl nesunkiai galime sumažinti ir patalpų vėsinimo vasaros metu bei patalpų šildymo žiemos metu išlaidas, kas aktualu tikrai ne vienam.

Pagrindinė klaida – dažnai pagalvojama, jog toks žaliuzių tipas yra tinkamas daugiau įvairiems bankams, vaistinėms, parduotuvės ar biurams. Iš tiesų, apsauginės žaliuzės tinka ne tik šiems objektams, jas puikiai galima pritaikyti ir namuose ir tai jokiu būdu nebus neteisingas eksterjero sprendimas. Svarbu tinkamai parinkti spalvas ir priderinti apsaugines žaliuzes prie pastato fasado.

Apsauginės žaliuzės pastatui suteiks modernesnę bei šiuolaikiškesnę išvaizdą, o kartu, žinoma, ir apsaugos namus nuo nepageidaujamų pašalinių žvilgsnių ar įsibrovėlių.

Reklama
Explore posts in the same categories: apsauginės žaliuzės, žaliuzės

Žymos: ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: