Langų puošybos elementai naudojami vaikų kambaryje

Paprastai nemažą dėmesį skiriame savo vaikų kambario interjerui. Žinoma, vaiko kambario interjero rengimas labai priklauso ir nuo vaiko amžiaus. Tačiau vaikui augant kambario apdaila turėtų būti tvirta ir lengvai atnaujinama. Vaiko kambaryje turėtų vyrauti šiltos ir lengvos spalvos – tai suteiks erdvei jaukumo.

Kalbant apie vaiko kambarį svarbu nepamiršti ir langų dekoravimo elementų. Svarbu užtikrinti, jog į kambarį patektų reikiamas kiekis šviesos, dėl to rekomenduojama rinktis langų dekoravimo elementus, kurių dėka šviesos kiekis patalpoje galėtų būti nesunkiai reguliuojamas.

Tokie langų dekoro elementai yra žaliuzės arba „roletai“ – ritininės žaliuzės. Paprastos horizontalios žaliuzės nors ir yra labai praktiškos ir funkcionalios, vis dėlto vaiko kambaryje nėra itin tinkamos – jei vaikas dar mažas, gali nesunkiai sugadinti žaliuzių mechanizmą ar jas sulaužyti. Būtent todėl dažniausiai yra rekomenduojami „roletai“. Savo funkcionalumu jie nenusileidžia žaliuzėms, kadangi šviesos kiekis patalpoje taip pat gali būti lengvai reguliuojamas. Šių langų puošybos elementų valdymo būdai gali būti keli : valdomi grandinėle, spyruokle ar automatišku varikliu. Praktiškiausia rinktis būtų ritininių žaliuzių valdymą grandinėle – mechanizmas yra labai paprastas, todėl ir daug patvaresnis.

„Roletų“ galime rasti įvairiausių spalvų ir medžiagų, todėl tikrai galėsite išsirinkti norimą variantą. „Roletus“ galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis. Vis dėlto, dažniausiai yra pasirenkamas pirmasis variantas. Kadangi naudojant „roletus“ šviesos kiekis patalpoje yra nesunkiai reguliuojamas, todėl dieninių užuolaidų prireikia tik tuo atveju, jei norite paįvairinti kambario interjerą.

Reklama
Explore posts in the same categories: roletai, žaliuzės

Žymos: ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: