Roletai- itin populiaru, tačiau kartu ir praktiška

Norėdami jaukiai bei moderniai įrengti savo namus, dažnai pamirštame, jog turėtume atkreipti dėmesį į visas, net menkiausiais interjero detales, kadangi jos visos daro didelę įtaką bendram mūsų namui vaizdui. Vieni iš tokių interjero detalių yra įvairūs langų puošybos elementai. Dažnai negalime apsispręsti ir išsirinkti, ko vis dėlto norime – užuolaidų ar roletų? Kodėl reikėtų rinktis vienus ar kitus?

Roletai (ritininės žaliuzės) tai yra vienas iš populiariausių langų uždengimo įtaisų. Jie būna naudojami ir kaip dekoratyvi ir kaip funkcionali langų uždengimo sistema. Roletams montuoti reikia nedaug erdvės, o juos susukus jų beveik nesimato. Patogu yra tai, jog roletai gali būti nuleisti iki bet kokios pasirinktos reikiamos pozicijos.
Roletus galima montuoti vienus arba derinti su dieninėmis užuolaidomis. Vis dėlto, dažniausiai yra pasirenkamas pirmasis variantas. Dėl didžiulio rašto, spalvų bei audinių pasirinkimo, roletus galima nesunkiai priderinti tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio stiliaus interjero.
Roletai gali būti valdomi keliais skirtingais būdais: grandinėle (truktelėjus į viršų roletas automatiškai kyla į viršų arba leidžiasi žemyn), spyruokle (truktelėjus roletą už apačios ir atleidus jį spyruoklė susuka roletą aukštyn, o nuleidžiamas roletas tempiamas žemyn iki norime aukščio, paleistas jis išlieka būtent toje padėtyje), taip pat gali būti valdomas automatišku varikliu (roleto vamzdyje yra įmontuotas variklis, kuris jį automatiškai pakelia ar nuleidžia. Valdyti automatinę pavarą galima paprastu jungikliu, nuotolinio valdymo pulteliu arba kompiuteriu).
Svarbu atkreipti dėmesį, jog šiais laikais jau yra ir specialių roletų audinių, skirtų patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu. Taip pat jau galime rasti ir neperšviečiamų roletų audinių patalpų užtamsinimui ar vaikų kambariams.

Užuolaidos

Reklama
Explore posts in the same categories: markizės, roletai, užuolaidos

Žymos: , ,

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: